fbpx

Dažniausiai užduodami klausimai

Namų kvapai

Kaip naudoti namų kvapą

Namų kvapo naudojimas yra paprastas. Tiesiog ištraukite kamštelį iš butelio ir įdėkite lazdeles į kvapą. Svarbu, kad lazdelės būtų visiškai panardintos į kvapą. Leiskite lazdelėms sugerti kvapą apie 1-2 valandas ir tada apverskite lazdeles ir mėgaukitės kvapu.

Kiek naudoti lazdelių?

Rekomenduojama naudoti tiek lazdelių, kiek įdėta(100ml 6vnt). Lazdelių kiekis yra ištestuotas optimaliausiam kvapo stiprumui, bei kvapo skleidimo laikotarpiui.

Kaip dažnai reikia apversti/pakeisti lazdeles?

Lazdelės yra keičiamos, tik pilnai pasibaigus pradiniam kvapui ir nusipirkus kvapo papildymą, su naujomis lazdelėmis. Lazdelių antrą kartą naudoti nebegalima.

Lazdeles reikia apversti, jei norite stipresnio kvapo intensyvumo vidutiniškai 2-3 kartus per savaitę.

Kiek ilgai trunka namų kvapo aromatas?

Aromatas gali skirtis priklausomai nuo kvapo stiprumo ir oro sąlygų. Paprastai 100ml aromatas išlieka nuo 6 iki 12 savaičių.

Kvapo garavimo greitis priklauso nuo:

  1. Lazdelių apvertimo. Rekomenduojama lazdeles apversti kas trečią dieną arba 1-2 kartus per savaitę.
  2. Kvapo vieta. Venkite pastatyti savo kvapą tiesiogiai prie saulės šviesos ar šilumos šaltinių. Tai gali sumažinti kvapo efektyvumą ir pagreitinti garavimo laiką.
  3. Namų kvapai paprastai veikia geriausiai vidutinio drėgnumo sąlygomis. Rekomenduojama išlaikyti drėgmės lygį tarp 40% ir 60% tam, kad būtų pasiekta optimali kvapo tarnavimo trukmė ir aromato sklaida.
  4. Kvapo garavimo greitis taip pat priklauso nuo įdėtų lazdelių skaičiaus. Kuo daugiau įdėsite, tuo greičiau garuos ir bus stipresnis aromatas.
Ar namų kvapą galima naudoti namuose su mažais vaikais ar gyvūnais?

Namų kvapai paprastai yra saugūs naudoti netoli vaikų ir augintinių, tačiau rekomenduojama juos laikyti nepasiekiamoje vietoje.  Be to, jei vaikas ar gyvūnas atsitiktinai nurytų dalį aliejaus, tai gali būti pavojinga.

Norint užtikrinti vaikų ir gyvūnų saugumą, geriausia laikyti namų kvapus vietose, kuriose jie nėra lengvai pasiekiami, pavyzdžiui, ant aukšto stalo ar lentynos. Taip pat svarbu niekada neleisti vaikams ar gyvūnams liesti namų kvapo ar lazdelių.

Jei turite bet kokių susirūpinimų dėl namų kvapo naudojimo šalia vaikų ar gyvūnų, rekomenduojama pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu ar veterinaru.

Ką daryti, jei namų kvapas nebekvepia?

Jei pastebite, kad jūsų namuose naudojamas namų kvapas nebekvepia arba kvapas sumažėjo, yra keletas galimų sprendimų.

  1. Perdėkite namų kvapą į kitą patalpą. Jei namų kvapas stovi toje pačioje patalpoje ilgą laiką, jis gali susidurti su kvapų prisotinimo problema, kai jūsų uoslė tiesiog priprato prie kvapo stirpumo. Perdėkite kvapą į kitą patalpą ir stebėkite, ar tai pagerina kvapo sklaidą.

  2. Patikrinkite aliejaus kiekį. Jei aliejaus kiekis per mažas, tai taip pat gali sumažinti kvapo stiprumą. Jei aliejaus kiekis per mažas reikia, papildyti kvapą, kad užtikrintumėte geresnę kvapo sklaidą.

  3. Pakoreguokite lazdeles. Jei norite daugiau kvapo, tiesiog apverskite norimą kiekį lazdelių.

Ką daryti, jei namų kvapas skleidžia perstiprų aromatą

Aromato stiprumą galite reguliuoti lazdelių pagalba. Jei kvapas per stiprus, išimkite porą lazdelių (lazdeles rekomenduojama išimti naudojant apsaugines priemones, tokias kaip: pirštines ar servetėle).

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top