fbpx

Enigmatic Odyssey popierinis automobilio oro gaiviklis

4.60 su PVM

+ Nemokamas siuntimas nuo 35eur

 

Enigmatic Bloom OdysseyViršutinės natos: juodieji serbentai, figa, slyva, granata, bergamotė, citrina, rože.

Vidutinės natos: pačiulis, tuberoza, rože, pelargonija, irisas, raudonasis gvazdikas, kedras, žibuoklė.

Apatines natos: vanile, ąžuolo samanos, gintaras, sandalmedis, muskusas, oda.

Vidutinė kvapo trukmė: 20dienų.

Pristatome per 1 – 2d.d. po gauto apmokėjimo!

Pagaminta Lietuvoje.

 

 

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: 4779058440385 Kategorija: Žymos: , ,

Loading...

Barcode:

Saugus ir greitas apmokėjimas

Pristatome įspūdingą “Enigmatic Odyssey” popierini automobilio oro gaiviklį, sukurtą iš subtilaus derinio aukštos kokybės aromatinių natų. Šis kvapas ne tik apgaubia jūsų automobilį gaivumu ir švelnumu, bet ir subtiliai pabrėžia giliausias natas, kurdamas išskirtinį ir įsimintiną aplinkos kvapą.

Viršutinės natos pradedamos su juodaisiais serbentais, figų, slyvų, granatų, bergamotės, citrinos ir rožių akordais. Šie viršutinių natų deriniai suteikia aromatui energijos, šviežumo ir subtilaus saldumo, kurį puikiai papildo citrusinių vaisių ir gėlių šiluma.

Kvapo raida tęsiasi į vidurines natas, kur susilieja pačiulis, tuberoza, rožė, pelargonija, irisas, raudonasis gvazdikas, kedras ir žibuoklė. Ši įvairių natų simfonija suteikia kvapui įvairovės ir subtilumo. Vidurinių natų kompleksas sukuria prabangią ir žavingą aromatinę patirtį, kviečiančią pasinerti į gėlių ir medžio kvapų gilumą.

Apatinės natos pasižymi vanilės, ąžuolo samanų, gintaro, sandalmedžio, muskuso ir odos akcentais. Šios apatinės natos prideda subtilumo ir švelnumo kvapui, o vanilės ir muskuso šiluma suteikia jaukumo jausmą. Apatinių natų derinys sukuria kvapą, kuris įprasmina jūsų erdvę elegancija ir prabanga.

Šis “Enigmatic Odyssey” kvapas ne tik praturtina jūsų mašinos skirtingų aromatų gausa, bet ir sukuria ypatingą atmosferą, kviečiančią atsipalaiduoti ir mėgautis subtiliu kvapų šokiais. Leiskite šiam aromatui apsupti jūsų automobilį ir paversti kiekvieną akimirką ypatinga kvapų kelione.

Sudedamosios dalys: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)ethanone, Terpene and sesquiterpene hydrocarbons, alpha-Cedrene, alpha-Hexylcinnamaldehyde, Coumarin, 1,3,4,6,7,8-Hexahydro-4,6,6,7,8,8-hexamethylcyclopenta-gamma-2-benzopyran, Linalool , d-Limonene, beta-Cedrene, Linalyl acetate, beta-Caryophyllene, Diethyl phthalate, Oxacyclohexadecen-2-one, Cedrol methyl ether, Eugenol, 6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanone.

Dėmesio: Laikyti oro gaiviklį saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Patekus ant odos ar akių, nedelsiant nuplauti vandeniu. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Moodity auto kvapasEnigmatic Odyssey popierinis automobilio oro gaiviklis
4.60 su PVM

Prieinamumas: Turime

Scroll to Top