fbpx
,

Amber Dreamscape 100ml. namų kvapas su lazdelėmis

29.00 su PVM

+ Nemokamas siuntimas nuo 35eur

 

Amber DreamscapeViršutinės natos: cinamonas, levanda, slyva, granata, rože.

Vidutinės natos: pačiulis ,heliotropas, mira, guajako medis, kedras, žibuoklė.

Apatines natos: tonka, samanos, vanile, gintaras, benzoinas, muskusas, oda.

Pristatome per 1 – 2d.d. po gauto apmokėjimo!

Pagaminta Lietuvoje.

Amber Dreamscape

 

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: 4779058440248 Kategorijos: , Žymos: , ,

Loading...

Barcode:

Saugus ir greitas apmokėjimas

Pristatome ypatingą “Amber Dreamscape” kvapą jūsų namams, sukurtą iš rafinuoto derinio aromatinių natų, kuris pradžioje apgaubia jus šiluma ir gaivumu, o vėliau įkvepia turtingą ir prabangų aromatų pasaulį.

Viršutinės natos atveria šią kvapų istoriją su raminančiais levandų ir švelniais cinamono akcentais. Šis subtilus derinys suteikia harmoningą ir raminantį pojūtį, kuris pakvies jus pailsėti ir atsipalaiduoti. Slyvų ir granato natų prisilietimas prideda šiek tiek saldumo, o rožių aromatas įtraukia į romantišką kvapų šokį.

Kvapas pereina į vidutines natas, kur heliotropas, mira, guajako medis, kedras ir žibuoklė sudaro įspūdingą aromatų simfoniją. Šis įmantrus įvairių natų derinys sukuria mistišką ir gilų jausmą, kviečiantį pasinerti į paslaptingų aromatų pasaulį. Vidurinių natų įkvepiama pasaka leidžia išryškėti kvapų šešėlių turto paslapčiai.

Apatinėse natose susitinka tonka, samanos, vanilė, gintaras, benzoinas, muskusas ir oda, sudarant švelnų ir patogų natų tinklelį. Šios natų aukso sferos kvepia žaliais samanų akcentais ir šiltu gintaro švelnumu. Saldžioji vanilė susimaišo su tonkos ir benzoino niuansais, suteikdama kvapui prabangą ir šilumą.

Šis “Amber Dreamscape” lazdelių difuzoriui skirtas kvapas tampa jūsų erdvės meno kūriniu, prisotintu ramybe, elegancija ir žavesiu. Jis sukuria nuostabią ir pakviečiančią aplinkos atmosferą, leidžiančią atsipalaiduoti, ilsėtis ir pasinerti į jo įtraukiančią apkabinimo jėgą. Leiskite šiam aromatui įsibrauti į jūsų namus, kur kiekviena akimirka tampa kvapų šokio ir jausmų viliojimo pasaka.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)ethanone, Vanillin, Cedrol methyl ether, Coumarin, Hexyl salicylate, Piperonal, Methyl atrarate, d-Limonene, Hydroxycitronella, 1-(2,2,6-Trimethylcyclohexyl)-3-hexanol, 1-(2,6,6-Trimethylcyclohexa-1,3-dienyl)-2-buten-1-one,1,3,4,6,7,8-Hexahydro-4,6,6,7,8,8-hexamethylcyclopenta-gamma-2-benzopyran, Oxacyclohexadecen-2-one, Eugenol, 6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanone.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Amber DreamscapeAmber Dreamscape 100ml. namų kvapas su lazdelėmis
29.00 su PVM

Prieinamumas: Turime

Scroll to Top