fbpx
,

Amber Musk Delight 100ml. namų kvapas su lazdelėmis

29.00 su PVM

+ Nemokamas siuntimas nuo 35eur

 

Amber Musk DelightViršutinės natos: kriauše, citrusiniai vaisiai.

Vidutinės natos: gintaras, jazminas, levanda.

Apatinės natos: vanile, sandalmedis, muskusas.

Pristatome per 1 – 2d.d. po gauto apmokėjimo!

Pagaminta Lietuvoje.

Amber Musk Delight

 

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: 4779058440118 Kategorijos: , Žymos: , ,

Loading...

Barcode:

Saugus ir greitas apmokėjimas

Pristatome išskirtini “Amber Musk Delight” aromatą jūsų namams ar biurui, kuris derina įkvepiančius citrusinius, sultingus kriaušes ir aromatinį aviečių kvapą kaip viršutines natas. Šis gyvybingas mišinys akimirksniu pakels jūsų jausmus, pripildydamas erdvę atgaivinančia ir energizuojančia atmosfera.

Kvapui besivystant, vidutinėms natoms atsiranda įtraukiantis ir užburiantis kvapų derinys. Gausūs gintaro natų akcentai sukuria gylio ir viliojimo pojūtį, tuo tarpu ramiai veikiantis levandos aromatas suteikia švelnų gėlių prisilietimą. Šiems komponentams susijungus, jazmino kvapas suteikia elegancijos ir rafinuotumo visai kompozicijai.

Apatinėse natose jūsų laukia prabangi pagrindo gysla, kuomet kvapas įsigeria į ramybės sferą. Minkštas ir medinis sandalmedžio aromatas suteikia įžvalgos ir seklumo pojūtį, grožio papildantis subtilus muskuso kvapas. Galiausiai, saldus vanilės bučinys švelniai užlieja kvapą, suteikdamas šilumos ir malonumo akcentą.

Šis “Amber Musk Delight” kvapas yra jausmų kelionė, kurioje įkūnyta šviežumą, elegancija ir ramybė. Jis sukuria pakviestos atmosferos pojūtį, paverčiant bet kurią erdvę poilsiavietės ir rafinuotumo oaze. Leiskite šiam žavesingam kvapui pripildyti jūsų aplinką, leidžiant atsipalaiduoti, atgauti jėgas ir mėgautis jo įtraukiančia viliojimo jėga.

Sudedamosios dalys:2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)ethanone, Linalyl acetate, alpha-Hexylcinnamaldehyde, Linalool, 1,3,4,6,7,8-Hexahydro-4,6,6,7,8,8-hexamethylcyclopenta-gamma-2-benzopyran, 1-(5,6,7,8-Tetrahydro-3,5,5,6,8,8-hexamethyl-2-naphthyl)ethan-1-one(Fixolid).

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Amber Musk Delight 100ml. namų kvapas su lazdelėmis
29.00 su PVM

Prieinamumas: Turime

Scroll to Top