fbpx
,

Enchanted Citrus Symphony 100ml. namų kvapas su lazdelėmis

29.00 su PVM

+ Nemokamas siuntimas nuo 35eur

 

Enchanted Citrus SymphonyViršutinės natos: muskuso dedešva, citrinžolė, citrina, laimas, apelsinas.

Vidutinės natos: magnolija, žibutė, pelargonija, imbieras, cinamonas.

Apatinės natos: muskusas, kedras, sandalmedis, pačiulis, muskato riešutas.

Pristatome per 1 – 2d.d. po gauto apmokėjimo!

Pagaminta Lietuvoje.

Enchanted Citrus Symphony

 

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: 4779058440286 Kategorijos: , Žymos: , ,

Loading...

Barcode:

Saugus ir greitas apmokėjimas

Pristatome ypatingą “Enchanted Citrus Symphony” kvapą jūsų namams, sukurtą iš derinio įvairių aromatinių natų, kuris sukuria šilumą, gaivumą ir gilumą jūsų erdvėje.

Viršutinės natos pradeda šią kvapų kelionę su muskuso dedešva, citrinžolės, citrinos, laimo ir apelsino akordais. Šis subtilus derinys suteikia kvapui žavingą šviežumą, praturtindamas jį gaivumu ir citrusinių vaisių spalvomis. Muskuso dedešva subtiliai susipina su citrinos ir apelsino šviesumu, o laimo akordas įkvėpia gaivumą, kaip vasaros vėjo prisilietimas.

Aromato raida tęsiasi į vidutines natas, kur susilieja magnolija, žibutė, pelargonija, imbieras ir cinamonas. Šis vidurinių natų derinys suteikia kvapui gėlių švelnumą, pasitelkiant magnolijos ir žibutės šviesą, kartu su pelargonijos švelnumu. Imbiero ir cinamono šiluma prideda aromatui prieskonio ir švelnumo.

Apatinės natos pasižymi muskuso, kedro, sandalmedžio, pačiulio ir muskato riešuto akcentais. Šios apatinės natos suteikia kvapui stabilumo, sukurdamos šilumą ir gilumą. Kedro ir sandalmedžio derinys suteikia aromatui medinį pagrindą, tuo pačiu padedant pačiuliui ir muskatui suformuoti intensyvų ir subtilų aromatinį prisilietimą.

Šis “Enchanted Citrus Symphony” lazdelių difuzoriui skirtas kvapas taps jūsų erdvės kvapu, kuris sujungia citrusinius vaisius su gėlių švelnumu ir medžių šiluma. Leiskite šiam aromatui įsilieti su jūsų namais, kur kiekviena akimirka tampa maloniu kvapų šokiu ir jaukumo prisilietimu.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, 3-Methyl-5-phenylpentanol, 3,3-Dimethyl-5-(2,2,3-trimethyl-3-cyclopenten-1-yl)-4-penten-2-ol, E- and Z- Oxacyclohexadec-12(+13)-en-2-one, [3R-(3a,3a,6ab,7b,8aa)]-octahydro-6-methoxy-3,6,8,8-tetramethyl-1H-3a,7-methanoazulene, Musk ketone, alpha-iso-Methylionone, Butylated hydroxytoluene, omega-Pentadecalactone, alpha-Cedrene, dl-Citronellol, 3,7-Dimethyl-2,6-nonadienenitrile, d-Limonene, Citral, Amyl salicylate, Linalool, Linalyl acetate, Eugenol, Coumarin, soeugenol, Geraniol, Eucalyptol, Piperonal, Citronellal, Cinnamaldehyde.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Enchanted Ctirus SymphonyEnchanted Citrus Symphony 100ml. namų kvapas su lazdelėmis
29.00 su PVM

Prieinamumas: Turime

Scroll to Top