fbpx
,

Enigmatic Bloom Odyssey 100ml. namų kvapas su lazdelėmis

29.00 su PVM

+ Nemokamas siuntimas nuo 35eur

 

Enigmatic Bloom OdysseyViršutinės natos: juodieji serbentai, figa, slyva, granata, bergamotė, citrina, rože.

Vidutinės natos: pačiulis, tuberoza, rože, pelargonija, irisas, raudonasis gvazdikas, kedras, žibuoklė.

Apatines natos: vanile, ąžuolo samanos, gintaras, sandalmedis, muskusas, oda.

Pristatome per 1 – 2d.d. po gauto apmokėjimo!

Pagaminta Lietuvoje.

 

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: 4779058440255 Kategorijos: , Žymos: , ,

Loading...

Barcode:

Saugus ir greitas apmokėjimas

Pristatome įspūdingą “Enigmatic Bloom Odyssey” kvapą jūsų namams, sukurtą iš subtilaus derinio aukštos kokybės aromatinių natų. Šis kvapas ne tik apgaubia jūsų erdvę gaivumu ir švelnumu, bet ir subtiliai pabrėžia giliausias natas, kurdamas išskirtinį ir įsimintiną aplinkos kvapą.

Viršutinės natos pradedamos su juodaisiais serbentais, figų, slyvų, granatų, bergamotės, citrinos ir rožių akordais. Šie viršutinių natų deriniai suteikia aromatui energijos, šviežumo ir subtilaus saldumo, kurį puikiai papildo citrusinių vaisių ir gėlių šiluma.

Kvapo raida tęsiasi į vidurines natas, kur susilieja pačiulis, tuberoza, rožė, pelargonija, irisas, raudonasis gvazdikas, kedras ir žibuoklė. Ši įvairių natų simfonija suteikia kvapui įvairovės ir subtilumo. Vidurinių natų kompleksas sukuria prabangią ir žavingą aromatinę patirtį, kviečiančią pasinerti į gėlių ir medžio kvapų gilumą.

Apatinės natos pasižymi vanilės, ąžuolo samanų, gintaro, sandalmedžio, muskuso ir odos akcentais. Šios apatinės natos prideda subtilumo ir švelnumo kvapui, o vanilės ir muskuso šiluma suteikia jaukumo jausmą. Apatinių natų derinys sukuria kvapą, kuris įprasmina jūsų erdvę elegancija ir prabanga.

Šis “Enigmatic Bloom Odyssey” lazdelių difuzoriui skirtas kvapas ne tik praturtina jūsų namus skirtingų aromatų gausa, bet ir sukuria ypatingą atmosferą, kviečiančią atsipalaiduoti ir mėgautis subtiliu kvapų šokiais. Leiskite šiam aromatui apsupti jūsų erdvę ir paversti kiekvieną akimirką ypatinga kvapų kelione.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)ethanone, Terpene and sesquiterpene hydrocarbons, alpha-Cedrene, alpha-Hexylcinnamaldehyde, Coumarin, 1,3,4,6,7,8-Hexahydro-4,6,6,7,8,8-hexamethylcyclopenta-gamma-2-benzopyran, Linalool , d-Limonene, beta-Cedrene, Linalyl acetate, beta-Caryophyllene, Diethyl phthalate, Oxacyclohexadecen-2-one, Cedrol methyl ether, Eugenol, 6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanone.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Enigmatic Bloom OdysseyEnigmatic Bloom Odyssey 100ml. namų kvapas su lazdelėmis
29.00 su PVM

Prieinamumas: Turime

Scroll to Top