fbpx
,

Exotic Citrus Splash 100ml. namų kvapas su lazdelėmis

29.00 su PVM

+ Nemokamas siuntimas nuo 35eur

 

Exotic Citrus SplashViršutinės natos: citrinžolė, citrina, juodieji serbentai, bergamotė, figos.

Vidutinės natos: laimas, melionas, irisas, rože, tuberoza, pelargonija, gvazdikas, mangas, persikas.

Apatinės natos: greipfrutas, ąžuolo samanos, sandalmedis, muskusas, gintaras, ananasas.

Pristatome per 1 – 2d.d. po gauto apmokėjimo!

Pagaminta Lietuvoje.

Exotic Citrus Splash

 

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: 4779058440279 Kategorijos: , Žymos: , ,

Loading...

Barcode:

Saugus ir greitas apmokėjimas

Pristatome įspūdingą “Exotic Citrus Splash” kvapą jūsų namams, sukurtą iš subtilaus derinio aukštos kokybės aromatinių natų. Šis kvapas sujungia įvairių vaisių ir gėlių šviežumą su šiltomis medžių ir muskuso natomis, suteikdamas jūsų erdvei unikalų ir gaivų charakterį.

Viršutinės natos pradeda aromatinę kelionę su citrinžolės, citrinos, juodųjų serbentų, bergamotės ir figų akordais. Šis šviesus ir gaivus derinys suteikia kvapui ryškią ir energingą pradžią. Citrinos šviežumas su bergamotės pikantiškumu subtiliai papildo figų saldumą, sukurdami įvairų citrusinių vaisių šoki.

Aromato raida tęsiasi į vidutines natas, kur susilieja laimas, melionas, irisas, rožė, tuberoza, pelargonija, gvazdikas, mangas ir persikas. Šis įvairių vaisių ir gėlių derinys sukuria kvapą, kuriame gausu gaivumo ir šviesumo. Skirtingos gėlės ir vaisiai sukuria įdomų ir dinamišką aromatų pluoštą, kviečiantį pasinerti į gėlių ir vaisių gilumą.

Apatinės natos pasižymi greipfrutu, ąžuolo samanomis, sandalmedžiu, muskusu, gintaru ir ananasu. Šios apatinės natos suteikia aromatui šilumą ir stabilumą. Greipfruto šviežumas papildo ąžuolo samanų ir sandalmedžio švelnumą, tuo pačiu sukuriant kvapą, kuriame susipina gaivumas ir šiluma.

Šis “Exotic Citrus Splash” lazdelių difuzoriui skirtas kvapas taps jūsų erdvės harmonijos simfonija, įkvepiantis vaisių ir gėlių gaivumą bei medžių šiltumą. Leiskite šiam aromatui išsklaidyti savo gaivius akcentus ir paversti jūsų namus kvapų įkvėpimo oaze.

Sudedamosios dalys:  2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, d-Limonene, Citral , 1,3,4,6,7,8-Hexahydro-4,6,6,7,8,8-hexamethylcyclopenta-gamma-2-benzopyran, Linalool, Allyl heptanoate, 2,6-Octadienal, 3,7-dimethyl-, reaction products with Et alc. alpha-Methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde, Diethyl phthalate, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)ethanone, Terpene and sesquiterpene hydrocarbons, alpha-Cedrene, alpha-Hexylcinnamaldehyde, Coumarin, beta-Cedrene, Linalyl acetate, beta-Caryophyllene.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Exotic Citrus SplashExotic Citrus Splash 100ml. namų kvapas su lazdelėmis
29.00 su PVM

Prieinamumas: Turime

Scroll to Top