fbpx
,

Exotic Sunset Bliss 100ml. namų kvapas su lazdelėmis

29.00 su PVM

+ Nemokamas siuntimas nuo 35eur

 

Exotic Sunset BlissViršutinės natos: pasifloras, baltasis muskusas, mangas, karamelizuotas gintaras, apelsinas.

Vidutinės natos: pasifloras, pipirai, mangas, pelargonija.

Apatinės natos: pieno akordas, pačiulis, kokosas, vanile.

Pristatome per 1 – 2d.d. po gauto apmokėjimo!

Pagaminta Lietuvoje.

Exotic Sunset Bliss

 

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: 4779058440262 Kategorijos: , Žymos: , ,

Loading...

Barcode:

Saugus ir greitas apmokėjimas

Pristatome ypatingą “Exotic Sunset Bliss” kvapą jūsų namams, sukurtą iš subtilaus derinio aukštos kokybės aromatinių natų. Šis kvapas ne tik pritraukia dėmesį savo švelniu ir gaiviu pradžios akordu, bet ir prasiskverbia į gilesnes natų sritis, suteikdamas jūsų erdvei ypatingo kvapų charakterio.

Viršutinės natos pradeda šią aromatinę kelionę su pasiflora, baltuoju muskusu, mango, karamilizuotu gintaru ir apelsinu. Šis subtilus derinys atskleidžia gaivumą ir šilumą, sukurdamas prabangų ir švelnų aromato sluoksnį. Pasifloros švelnumas susipina su apelsino šviežumu, o karamelinis gintaras prideda prabangumo ir švelnumo.

Aromato raida tęsiasi vidutinėmis notomis, kur susilieja pasifloras, pipirai, mango ir pelargonija. Ši vidurinių natų harmonija suteikia aromatui įdomumo ir pikantiško gėlių švelnumo. Pipirų akcentas prideda šiek tiek aistringumo, o pelargonija sukuria švelnų gėlių žavesį.

Apatinės natos pasižymi pieno akordu, pačiuliu, kokosu ir vanile. Šios apatinės natų sferos suteikia kvapui šilumą, jaukumą ir saldų švelnumą. Pieno akordas sukuria šilumą, o vanilės švelnumas su kokoso prisilietimu sukuria jaukų ir prabangų aromato pagrindą.

Šis “Exotic Sunset Bliss” lazdelių difuzoriui skirtas kvapas tampa jūsų erdvės unikaliu žavesiu, kuriame pasijusite kaip maloniai apsupti gaivumo ir šilumos. Leiskite šiam aromatui išsklaidyti savo įkvepiančią energiją ir paversti jūsų namus įkvėpimo ir komforto oaze.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, 2-tert-Butylcyclohexyl acetate, 1,3,4,6,7,8-Hexahydro-4,6,6,7,8,8-hexamethylcyclopenta-gamma-2-benzopyran, Benzyl salicylate, d-Limonene, Allyl hexanoate, Allyl cyclohexanepropionate, Ethyl methylphenylglycidate, alpha-Methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde, Allyl heptanoate, Diethyl phthalate, 4-tert-Butylcyclohexyl acetate, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)ethanone, Acetyl cedrene, 3 and 4-(4-Hydroxy-4-methylpentyl)-3-cyclohexene-1-carboxaldehyd, Vanillin, Cedrol, Linalyl acetate, 2-Ethyl-4-(2,2,3-trimethyl-3-cyclopenten-1-yl)-2-buten-1-ol, alpha-iso-Methylionone, alpha-Cedrene, Benzyl acetate, Linalool, dl-Citronellol, Diethyl phthalate.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Exotic Sunset BlissExotic Sunset Bliss 100ml. namų kvapas su lazdelėmis
29.00 su PVM

Prieinamumas: Turime

Scroll to Top