fbpx
,

Sweet Berry Bouquet 100ml. namų kvapas su lazdelėmis

29.00 su PVM

+ Nemokamas siuntimas nuo 35eur

 

Sweet Berry BouquetViršutinės natos: braškės, mėlynes.

Vidutinės natos: jazminas, mėlynes.

Apatinės natos: vanilė.

Pristatome per 1 – 2d.d. po gauto apmokėjimo!

Pagaminta Lietuvoje.

Sweet Berry Bouquet

 

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: 4779058440149 Kategorijos: , Žymos: , ,

Loading...

Barcode:

Saugus ir greitas apmokėjimas

Pristatome ypatingą “Sweet Berry Bouquet” aromatą lazdelių difuzoriui, kuris sukuria nuostabią ir saldžią atmosferą. Viršutinėse natose braškių ir mėlynių šviežumas derinasi su žavesiu ir vaisių skvarbumu. Jų subtilus derinys priduoda kvapui gaivaus ir saldaus charakterio.

Kai kvapas plinta, vidutinės natos atskleidžia žydinčios jazmino gėlės subtilumą, kartu su mėlynių gaivumu. Tai sukuria kvapui romantišką ir gaivinančią atmosferą, kuris kviečia pasinerti į jaukią ir maloningą aplinką.

Apatinėse natose slypi šilta ir jauki vanilės švelnumo dermė. Jos subtilus ir saldus aromatas priduoda kvapui švelnumo ir jaukumo. Tai sukuria ilgalaikę ir malonią patirtį, leidžiančią mėgautis saldžiomis ir gaivinančiomis akimirkomis.

Šis “Sweet Berry Bouquet” aromatas kvapų lazdelių difuzoriui priduoda jaukumo ir švelnumo jūsų erdvei. Jis subtiliai pripildo jūsų namus ar biurą gaivaus ir saldaus kvapo, kuris sukuria nuostabią atmosferą, kviečiančią mėgautis atsipalaidavimu ir malonumu. Leiskite šiam kvapui pripildyti jūsų aplinką ir sukurti patogią bei jaukią atmosferą. Pasinerti į šį aromatinį pasaulį yra lyg leisti savo dvasiai pabėgti į saldųjį vaisių sodą ir žydinčią gėlių šilumą.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, Linalool, Ethyl isovalerate, Ethyl maltol, Vanillin, Isoamyl isovalerate, Ethyl methylphenylglycidate, (2E)-1-(2,6,6-Trimethyl-1-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Sweet Berry Bouquet 100ml. namų kvapas su lazdelėmis
29.00 su PVM

Prieinamumas: Turime

Scroll to Top