fbpx
,

Whispering Forest 100ml. namų kvapas su lazdelėmis

29.00 su PVM

+ Nemokamas siuntimas nuo 35eur

 

Whispering ForestViršutinės natos: Pievų gėlės, bergamotė, juodieji serbentai.

Vidutinės natos: mediena, tonka, balzamas, kašmyras.

Apatinės natos: ąžuolo samanos, pušis, pušų spygliai.

Pristatome per 1 – 2d.d. po gauto apmokėjimo!

Pagaminta Lietuvoje.

Whispering Forest

 

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: 4779058440231 Kategorijos: , Žymos: , ,

Loading...

Barcode:

Saugus ir greitas apmokėjimas

Pristatomas ypatingas Whispering Forest aromatas lazdelių difuzoriui, kuris sukuria išskirtinį ir įtraukiantį kvapą.

Viršutinėse natose išsiskiria pikantiški polnės, gaivios bergamotės ir aromatingų juodųjų serbentų akordai. Šie kvapai pradeda kvapą intensyviai ir įdomiai, suteikdami jam šviežumo ir energingumo akcentą. Jie paskatina Whispering Forest jaudinančias ir stebinančias emocijas, sukeldami įdomią ir malonią atmosferą.

Kai kvapas plinta, vidutinės natos atskleidžia medienos, saldžiarūgštį tonkos aromatą ir šilkinį balzamą. Šie kvapai prideda kvapui prabangos ir švelnumo, sukuria jame subtilią ir pritraukiančią galybę. Jie skleidžia šilumą ir prasiskverbia į jūsų erdvę su elegancija ir žavesiu.

Apatinėse natose pasirodo ąžuolo samanų, pušies ir pušų spyglių švelnūs ir aromatingi kvapai. Šie medžio akordai suteikia kvapui natūralumo ir gaivumo jausmą, sukuria jaukią ir ramią nuotaiką. Jų gilūs ir švelnūs aromatai kvapą apgaubia prabanga ir sukuria jame apgalvotą ir įtikinamą charakterį.

Whispering Forest aromatas kvapu lazdelių difuzoriui sukuria unikalų ir įdomų kvapą, kuris žavi savo galingumu ir švelnumu. Jis plinta erdvėje subtiliai ir pradeda veikti jus nuo pat pirmųjų akimirkų. Leiskite šiam kvapui perteikti jūsų namams ar biurui ypatingą prabangą ir eleganciją, sukurianti jaukumą ir atsipalaidavimą.

Sudedamosios dalys: 2,2-dimethyl-1,3-dioxolan-4-ylmethanol, 2-tert-Butylcyclohexyl acetate, 1,7,7-Trimethylbicyclo[2.2.1]heptan-2-one, Terpinolene, 2,4Dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde.

Dėmesio: Laikyti lazdeles saugioje vietoje, atokiau nuo vaikų ir gyvūnų. Saugotis, kad buteliuko turinys nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Laikyti atokiau nuo karštų paviršių, liepsnos ir kitų šilumos šaltinių.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Whispering ForestWhispering Forest 100ml. namų kvapas su lazdelėmis
29.00 su PVM

Prieinamumas: Turime

Scroll to Top