fbpx

Jautis

 

Jautis ženklas, kuriam priklauso gimę žmonės nuo birželio 21 iki liepos 22 dienos, yra susijęs su emocionalumu, jautrumu ir intuityviai suvokiamais pojūčiais. Jaučiai vertina subtilius ir ramius kvapus, kurie atitinka jų emocinį ir intuityvų pobūdį.

Labiausiai tinkantis kvapai:

  1. Žolinių ir gėlių kvapai: Jautis mėgsta švelnius ir ramius kvapus, kurie skleidžia jaukumo ir harmonijos pojūtį. Aromatinės žolės, tokios kaip levanda, ramunėlės ar migdolų žiedai, gali būti malonus ir raminantis pasirinkimas. Taip pat gėlės su švelniais kvapais, tokios kaip rožės, jazminai ar violetės, gali suteikti Jaučiui jausmą subtilumo ir jautrumo.
  2. Jūros ir drėgmės kvapai: Jautis gali jausti ypatingą prisirišimą prie vandens ir jūros. Kvapai, kurie atspindi jūrą ir drėgmę, gali būti malonus pasirinkimas. Pvz., sodojys arba vandens lelijos gali suteikti jaukumo ir pasidžiaugimo pojūtį.
  3. Švelnūs ir šilumą teikiantys kvapai: Jautis gali mėgti kvapus, kurie skleidžia šilumą ir jaukumą. Pavyzdžiui, vanilės, kvepiančiųjų raudonųjų uogų ar imbiero kvapai gali suteikti Jaučiui švelnumo ir saugumo pojūtį.
  4. Medžių ir žemės kvapai: Jautis gali jausti stiprų ryšį su gamta ir žeme. Medžio kvapai, tokie kaip sandalmedis, kedras ar vetiveris, gali suteikti jėgos, stabilumo ir natūralumo pojūtį.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top